KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8023138
nr 802 3138
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Robert Högfeldt (1894-1986), signerad, motivets mått: 27x35
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 21 januari 2013
kl 18:30:55
21/1 18:06:21
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt